Firence,169€

Firenze, konsiderohet si kryeqyteti i zones se Toskanes, ne Itali, ose si shtepia e shume kryeveprave te artit dhe arkitektures se Rilindjes.
Nje nga pamjet me te njohura te saj eshte Duomo, katedralja me kupole terrakote dhe me kulle zileje prane saj.

Per kedo qe do ta prek nga afer, paketat fillojne nga 169€/person….

Ne pakete perfshihen:
**Udhetimi vajtje-ardhje me linje direkte, me bagazh dore deri ne 10kg
**Akomodimi per 2 nete me mengjes te perfshire
**Sigurimin e shendetit ne udhetim

Zgjedhja e hotelit percakton cmimin e paketes tuaj…
Perkrah cdo hoteli eshte e vendosur, site i fq zyrtare e tij, online, per te gjithe ju qe deshironi detaje dhe informacione ekstra mbi akomodimin tuaj…
Te gjitha paketat jane te vlefshme per dt. 20-22 Shtator 2017.

Paketa 1: Ne rast se ju zgjidhni akomodimin ne Hotel Byron 3*, paketa kushton 169€/person..Hoteli eshte i pozicionuar ne rrugen Via della Scala,afer stacionit qendror te trenit ne Firenze, shuma prane pikave me interesante per tu vizituar nga turistet dhe vetem pak minuta larg Duomos dhe Porte Vechios.

Paketa 2:Ne rast se zgjidhni akomodimin ne Hotel Il Duca 3*, paketa kushton 169€/person..Hoteli eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me hotelet me me emer te nivelit me 3 yje.Akomodimi ne kete hotel, te jep lehtesine e te ecurit ne kembe per nga afersia me qendren dhe monumentet historik aty prane.

Paketa 3:Ne rast se zgjidhni akomodimin ne Hotel MSN Suites Palazzo Dei Ciompi, paketa kushton 209€/person.Hoteli eshte i konceptuar me apartamente per akomodimin e 2-4 ose me shume personave dhe gjendet pikerisht ne qendren historike te qytetit vetem 350m larg Piazza del Duomo dhe vetem 500m larg Via delTornabuoni, rruga me e famshme per shopping:-).

Paketa 4:Ne rast se po kerkoni qe Firencen dhe madheshtine e historine e saj, ta nderthurni me akomodimin ne nje hotel me luksoz dhe me pozicionim qendror, atehere C- Hotels Club 4*, perputhet me kerkesat tuaja dhe paketa kushton 244€/person

Ju mirepresim!