PARIS, 21-24Tetor : 245€

PARIS

I ashtuquajtur si “Qyteti i Dashurise”; “Qyteti i Modes”; “Qyteti i frymezimit dhe artit”; i kultures dhe delikateses; Qyteti ku mund te shijosh gatimet tradicionale shoqeruara me veren vendase dhe shampanjen franceze….PARISI, ne nje pakete superekonomike….

21-24 Tetor 2017 , 245€/person.

Ne pakete perfshihen :
** Bilete avioni me linje direkte, me bagazh dore deri ne 10 kg
Tirane – Paris 10:25 – 13:15
Paris – Tirane 07:10 – 09:40
** Akomodim per 3 nete me mengjes “CAMPANILE PARIS 14 MAINE MONTPARNASSE”
www.campanile.com/en/hotels/campanile-paris-14-maine-montparnasse
** Sigurimi i shendetit ne udhetim
** Sugjerime opsionale per programin e udhetimit tuaj turistik ne Paris

Per cdo gje,kontaktoni me stafin tone !