PUSHIMET NË GREQI 7 oferta aktuale

Zgjidhi sipas:
Shko tek faqja:
Faqja :  1 nga 2

HALKIDIKI, eshte nje nga zonat ne Greqine Veriore, me te njohura per turistet. Halkidia eshte nje gadishull me 3 mini gadishuj ose sic njihet gjeresisht si ...

Çmimi: €525 Foto

Caldera Romantica Hotel 3* vjen ne nje pakete speciale me mengjes dhe darke te perfshire per periudhen me te nxehte te vitit, per 289€/person.. Planifikoni pushime...

Çmimi: €/natë Foto

PARGA - PREVEZA - LEFKADA

Paketa: (4 netë)

PARGA - PREVEZA - LEFKADA 169 Euro/person 4 nete / 5 dite 10 - 14 Qershor /17 - 21 Qershor/ 26 - 30 Qershor. ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ Akomodimi 4 nete ne Hotel Poseidon Beach Mengjes + Darke Ekskursionet me autobuz ,me guide dhe shoqerues Shetitja me anije ne Ishujt e Lefkades, kefalonia, itaka etj. Ekskursioni mbasdite ne Parga. Per me shume informacion na kontaktoni ne: ☎ Tel : +355 42 220879 : + 355 68 80 46 060 : + 355 68 33 32 407 : + 355 68 33 33 694 ✉ info@sarakotravel.com

Çmimi: €169 Foto

Pushime ne Zakynthos!

Pushime: (4 netë)

Pushime ne Zakynthos.. Duke filluar nga 169 eur personi - Akomodim 4 nete / 5 dite me mengjes dhe darke. *Per qendrim ne qershor. Per me shume informacion na ...

Çmimi: €169 Foto

Pushime ne Parga

Pushime:

275 eur /personi - Akomodim 5 nete / 6 dite me mengjes dhe darke. *Per qendrim ne fund te majit. Per me shume informacion na kontaktoni ne: ☎ Te...

Çmimi: €/natë Foto
Zgjidhi sipas:
Shko tek faqja:
Faqja :  1 nga 2