Discover a different world…
info@sarakotravel.com +355 4 222 08 79

Çmime Speciale Drejt USA

gsaalbania@airserbia.com

TIRANË-NEW YORK-TIRANE: € 590
image
BUDAPEST
3 Netë / 4 Ditë
image
Fluturim
image
Hotel & Mëngjes
image
Vetëm € 159
image
VENECIA
3 Netë / 4 Ditë
Nga € 202 gjatë muajit Dhjetor
DUBROVNIK
Çdo fundjavë të Nëntorit nga € 55
booking@sarakotravel.com
Avion & Hotel: € 166
BEOGRAD
image
Hotel & Mëngjes: € 35 Personi/Natë
image
RADIKA Resort 5 Yje
BUDAPEST & PRAGË
6 Ditë Avion & Hotel nga € 279
2 Netë / 3 Ditë
Fluturim
Hotel & Mëngjes
Vetëm € 139
STAMBOLL
imageimageimageimage
ROMË
2 Netë
image
Fluturim
image
Hotel me 4 Yje
image
Nga € 175
image
Slide background
Me Sarako Travel
Fluturoni në Gjithë Botën
gsaalbania@airserbia.com

Paketat e Pushimeve Sarako Travel

Paketat Tour Sarako krijohen me JU në mendje. Paketat tona kujdesen për të gjitha gjërat e domosdoshme, në mënyrë që ju të mund të keni një pushim të paharrueshëm dhe të përqëndroheni vetëm në kohën e argëtimit dhe cilësisë së pushimeve me të dashurit tuaj.

Paketat Më Të Kërkuara

Të Gjitha Destinacionet

BUDAPEST !

12 Dhj 2017 - 14 Dhj 2017
BUDAPEST! SUPEROFERTE : 79€ !!  Avion+Hotel “Triple M” +Mengjes! Udhetimi me linje direkte Tirane-Budapest-Tirane Akomodimi ne Hotel...
79€

FIRENZE!

08 Dhj 2017 - 10 Dhj 2017
 • City Tour In 3 Hours
 • Enjoy World Famous Restaurant
 • Wine Tester Trips
 • Night Street Life in Downtown
209€

Milano,Itali

01 Jan 2018 - 31 Jan 2018
 • City Tour In 3 Hours
 • Enjoy World Famous Restaurant
 • Wine Tester Trips
 • Night Street Life in Downtown
159€

Florida Family

01 Nën 2013 - 08 Nën 2013
 • City Tour In 3 Hours
 • Enjoy World Famous Restaurant
 • Wine Tester Trips
 • Night Street Life in Downtown
$5,600

Jemi të lumtur kur ju bëjmë JU më të lumtur

Udhëtimi është i mirë për shumë gjëra, por gjithashtu mund të rrisë mirëqenien mendore - dhe jo vetëm në periudhën afatshkurtër. Nëse jeni duke udhëtuar për biznes, në një pushim familjar njëjavor, udhëtimi mund t'ju bëjë një person më të lumtur duke ndërtuar vetëbesim.

Kërko për Paketa

Video e Muajit

Pin It on Pinterest

Share This