PUSHIMET NË Të gjitha

42 oferta për ju
Zgjidhi sipas:
Shko tek faqja:
Faqja:  1 nga 9 Previous

SUPEROFERTE! BUDAPESTI, 3 nete/4dite 119Euro per te rritur dhe 50Euro per femijet nen 6 vjec! Paketa perfshin : ** Udhetimin vajtje ardhje me linje direkte per dt 2-5 ...

Çmimi: €119/natë Foto

PARIS, 21-24Tetor : 245€

Paketa: (3 netë)

I ashtuquajtur si "Qyteti i Dashurise"; "Qyteti i Modes"; "Qyteti i frymezimit dhe artit"; i kultures dhe delikateses; Qyteti ku mund te shijosh gatimet tradicionale ...

Çmimi: €245 Foto

MALDIVET, jane me shume se 1,000 ishuj tropikale, te shtrire ne Oqeanin Indian qe jane te njohura me se shumti per plazhet e kristalte, lagunat ...

Çmimi: €1/natë Foto

Budapest, 99€

Paketa:

Budapesti, kryeqyteti i Hungarise, ndahet mes per mes nga lumi Danub."Ura e Zinxhireve",qe prej shekullit te XI, lidh pjesen kodrinore te qytetit, Buden, me pjesen ...

Çmimi: €99/natë Foto

Venecia, e konsideruar si kryeqyteti i Italise se veriut, njihet dhe pelqehet, me se shumti, per romanticitetin qe dhuron me pamjen dhe cdo detaj te ...

Çmimi: €239/natë Foto
Zgjidhi sipas:
Shko tek faqja:
Faqja:  1 nga 9 Previous

POSTIMET TWITTER:


Na ndiqni